HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1988 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nden inşaat mühendisliği diplomamı aldıktan sonra yurt içi ve yurt dışında çeşitli projelerde yer aldım. Takım arkadaşlarımla birlikte her koşulda hazırladığımız tasarımlarımızı siz değerli müşterilerimize işimize duyduğumuz saygı, tutku ve sevgi ile uyum içinde sunmaya devam ediyoruz. Hedefimiz her zaman hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek ve yaşadığınız alanlarda huzur ve mutluluk içinde hayatınızı devam ettirmektir. Altyapı, üst yapı, Endüstriyel Tesisler, Soğuk Hava Depoları, Endüstriyel Arıtma Tesisleri, Güneş Enerjisi ve Elektrik Üretim Sistemleri, Endüstriyel Zemin Beton, Proje ve Danışmanlık dahil bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Yaptığımız her projeyi siz müşterilerimiz için hayata geçiriyoruz. Yurt içi ve yurt dışı tüm projelere başvurduğunuz andan itibaren ekibimizle yoğun ve eğlenceli bir tempoda hayalleri gerçeğe dönüştürüyor ve dönüştürmeye devam edeceğiz.

Tamer Nejat ATAK

İnşaat Mühendisi

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, tüm mühendislik disiplinlerinin uyum içinde, hatasız bir şekilde çalışmasını sağlayarak tasarım, mühendislik ve proje alanlarında en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Geçmişten günümüze kazanmış olduğumuz bilgi ve birikimleri çağımızın gelişen teknolojik gelişmeleri ile birleştirerek sektöründe öncü, aranılan ve takip edilen bir mühendislik firması olmaktır.